Turnier-Ausbildungs-und Handelsstahl KOSOW

 

 

        

Womit beschäftigen wir uns:

Sport:

   Szkolenie początkujących i zaawansowanych jeźdźców w ramach indywidualnego, lub grupowego treningu  z trenerem międzynarodowej klasy. Od marca do listopada prowadzimy turnusy szkoleniowe dla jeźdźców o każdym stopniu zaawansowania. Możesz przyjechać do nas z własnym koniem.

W naszej stajni liczącej kilkadziesiąt koni,  znajdziesz zarówno młode, wybitnie utalentowane, jak i starszych „profesorów”, dzięki którym będziesz miał(a) możliwość bez stresu i w krótszym czasie poznać tajniki ujeżdżenia i skoków.

Nasze konie osiągają znaczące sukcesy na zawodach (mistrzostwa, championaty).

 

Urlaub, Erholung:

    W naszym gospodarstwie naprawdę wypoczniesz. Kontakt z koniem jest ukojeniem dla zmęczonego, spracowanego człowieka. My Ci to umożliwimy. Zapraszamy na weekendy i urlopy. Oferujemy przejażdżki bryczką, konno w terenie oraz indywidualny lub grupowy trening dla początkujących. Do dyspozycji mamy kilkadziesiąt koni, w tym również rekreacyjne dla początkujących, pięć pokoi noclegowych, party-namiot z ogniskiem i grilem, oraz stołówkę i bar, a już wkrótce powstanie pełnych wymiarów kryta ujeżdżalnia.  

 

Handel:

    Każdy może u nas wybrać coś dla siebie. W naszej ofercie mamy duży wybór młodych utalentowanych koni z wybitnych linii sportowych (hanower, holsztyn, oldenburg). Oferujemy także pomoc w postaci doradztwa przy zakupie koni. Prowadzimy sprzedaż komisową koni na dogodnych warunkach.
    Każdy kto kupuje u nas, może skorzystać po rozliczeniu różnic cenowych z możliwości wymiany konia na innego.